Strona główna
Mapa serwisu
Mapa Płocka
Zaloguj się
Domy
Mieszkania
Pokoje
Lokale użytkowe
Działki
Obiekty
Siedliska
Kamienice
Rynek pierwotny:
Fotowoltaika - Nowatorski pomysł zamiany energii świetlnej na elektryczną
Aranżacje wnętrz - przykłady
Drogowy projekt Via Europe: Istotny dla UE, ważny dla Polski, kluczowy dla Płocka
Mieszkania drogie jak nigdy. Patowynajem rośnie w siłę
Rządowy kredyt na 2 proc. Wcale nie będzie tak różowo?
Ceny mieszkań ostro w górę, a i tak sprzedają się na pniu. Skrajna nadwyżka popytu nad podażą
Rekordowe półrocze dla rynku pierwotnego. Sprzedano najwięcej mieszkań w historii
Dwie średnie pensje pozwalają na zakup dużego M. Popyt na kredyty hipoteczne najwyższy w historii
W czasie pandemii wzrosło ssanie na mieszkanie. Na razie nie ma co liczyć na spadek cen
Mieszkaniowy boom będzie trwał. Roczne wzrosty cen mogą dojść nawet do 10 proc.
Budimex i Aldesa wybudują Via Carpatia za ponad miliard złotych
Czy rynek nieruchomości odczuje skutki pandemii?
Polacy rzucili się na kredyty hipoteczne. W pogoni za mieszkaniem zadłużamy się coraz bardziej
Pozwolenia na budowę, mieszkania oddane do użytku. Oto najnowsze dane GUS o budownictwie
Finansowanie inwestycji energetycznych nie jest proste
Ceny mieszkań rosną zaskakująco szybko. Jak zareagują kupujący?
Strzeż się gwarantowanych 7% z nieruchomości
Załóż konto

Załóż darmowe konto w naszym portalu i uzyskaj dostęp do premiowanych materiałów. Rejestracja nie powinna Ci zająć więcej niż 2-3 minuty. Po założeniu konta prosimy o potwierdzenie rejestracji w mailu, który wyślemy do Ciebie na podany adres email.

Wizytówkę Firmy można założyć w 1 z 3 wersji (Podstawowa-darmowa, Premium-płatna, VIP-płatna) po zalogowaniu w zakładce "Moja wizytówka".

Cennik wizytówek w zakładce "Reklama".
 

Podaj hasło: *    min. 5 i maks. 15 znaków
Powtórz hasło: * 
 
Adres email: * 
Podany adres email będzie jednocześnie loginem do konta. Musi być prawidłowy.
Na podany adres email zostanie wysłany link aktywujący konto.
Imię i nazwisko: 
Nazwa firmy: 
Adres firmy: 
Telefon kontaktowy: * 
Nr telefonu będzie wyświetlany w przypadku dodania oferty przez osobę prywatną i będzie widoczny w ogłoszeniu nieruchomości
 
* Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Regulaminu serwisu plcnib.pl dla użytkowników serwisu plcnib.pl oraz, że akceptuję wszelkie zapisy tego Regulaminu. Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb serwisu, w zrozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) przez firmę Płockie Centrum Usług 09-400 Płock ul. Jasna 3/3.
 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie z serwisu drogą mailową informacji marketingowych i promocyjnych, np. ogłoszeń nieruchomości tygodnia, ogłoszeń z dziedziny budownictwa oraz materiałów reklamowych.
 
Szanowni Państwo!

W związku, z tym, że od dnia 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym  przekazujemy informacje dotyczące Państwa danych osobowych:

  • Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest  Operator Serwisu PLCNiB tj. Płockie Centrum Usług z siedzibą w Płocku (09-400), ul. Jasna 3/3.
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez PLCNiB wyłącznie w celu świadczenia przez Operatora usług oraz ewentualnie w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem Serwisu, a także świadczeniem usług przez Operatora. Użytkownik nie będzie otrzymywać informacji marketingowych i handlowych, jeśli nie wyrazi na to zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane: dane osobowe przetwarzane w celu wykonania usługi oraz wypełnienia obowiązku prawnego Administratora będą przechowywane przez okres obowiązywania usługi, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń.
  • Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania od Administratora usunięcia danych.


Z poważaniem
Płockie Centrum Usług
 
Przepisz kod: * 
 
[*] Pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione.
[*] Uwaga Wizytówkę Firmy można założyć w 1 z 3 wersji (Podstawowa-darmowa, Premium-płatna, VIP-płatna) po zalogowaniu w zakładce "Moja wizytówka"
Strona główna   |    O nas   |    Regulamin   |    Reklama   |    Kontakt   |    Partnerzy   |    FAQ - Instrukcja   |    Polityka prywatności
© Płockie Centrum Nieruchomości i Budownictwa  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-art

Portal obsługuje eksport ofert z systemu  GALACTICA VIRGO

Liczący przeszło 126 tys. mieszkańców Płock oferuje atrakcyjne cenowo mieszkania i domy w równie atrakcyjnej lokalizacji. Co roku zwiększa się liczba osób, chcących przeprowadzić się w te malownicze rejony. Z myślą o przyszłych i obecnych mieszkańcach tego mazowieckiego miasta, powstała nasza strona. Znajdują się tu informacje dotyczące nieruchomości Płock, jak również artykuły na temat naszego miasta, czy praktyczne porównywarki cen materiałów budowlanych. Każda z osób poszukujących własnego lokum może wyszukać dla siebie dobrze usytuowane i korzystne cenowo nieruchomości. Płock pełen jest lokali, gotowych do zasiedlenia od zaraz. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo pokoju, mieszkania, domu, czy innego obiektu, dzięki naszemu portalowi, proces szukania przebiegnie szybko i bezproblemowo. Wyszukiwarka podpowie Państwu parametry, które należy wskazać, aby usprawnić proces wyszukiwania. Na naszej stronie prezentujemy nieruchomości z Płocka z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z portalem plcnib.pl i zapraszamy do Płocka!