Strona główna
Mapa serwisu
Mapa Płocka
Zaloguj się
Domy
Mieszkania
Pokoje
Lokale użytkowe
Działki
Obiekty
Siedliska
Kamienice
Rynek pierwotny:
Fotowoltaika - Nowatorski pomysł zamiany energii świetlnej na elektryczną
Aranżacje wnętrz - przykłady
Drogowy projekt Via Europe: Istotny dla UE, ważny dla Polski, kluczowy dla Płocka
Mieszkania drogie jak nigdy. Patowynajem rośnie w siłę
Rządowy kredyt na 2 proc. Wcale nie będzie tak różowo?
Ceny mieszkań ostro w górę, a i tak sprzedają się na pniu. Skrajna nadwyżka popytu nad podażą
Rekordowe półrocze dla rynku pierwotnego. Sprzedano najwięcej mieszkań w historii
Dwie średnie pensje pozwalają na zakup dużego M. Popyt na kredyty hipoteczne najwyższy w historii
W czasie pandemii wzrosło ssanie na mieszkanie. Na razie nie ma co liczyć na spadek cen
Mieszkaniowy boom będzie trwał. Roczne wzrosty cen mogą dojść nawet do 10 proc.
Budimex i Aldesa wybudują Via Carpatia za ponad miliard złotych
Czy rynek nieruchomości odczuje skutki pandemii?
Polacy rzucili się na kredyty hipoteczne. W pogoni za mieszkaniem zadłużamy się coraz bardziej
Pozwolenia na budowę, mieszkania oddane do użytku. Oto najnowsze dane GUS o budownictwie
Finansowanie inwestycji energetycznych nie jest proste
Ceny mieszkań rosną zaskakująco szybko. Jak zareagują kupujący?
Strzeż się gwarantowanych 7% z nieruchomości
Regulamin

Płockie Centrum Nieruchomości i Budownictwa - Regulamin

 
I. Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia przez firmę Płockie Centrum Usług z siedzibą w Płocku przy ul. Jasnej 3/3, na rzecz Użytkowników usług polegających na umożliwieniu zamieszczania w serwisie Płockie Centrum Nieruchomości i Budownictwa - www.plcnib.pl , ogłoszeń dotyczących szeroko rozumianego rynku nieruchomości i budownictwa , a w szczególności określa zasady publikowania na stronach serwisu ofert przez osoby prywatne zwane dalej Użytkownikami Prywatnymi oraz firmy: m.in.Biura Obrotu Nieruchomości, Deweloperzy, Firmy Budowlane i inne podmioty gospodarcze prowadzące wszelką działalność w branżach nieruchomości i budownictwa oraz związanych z nimi ,zwanymi Użytkownikami Prawnymi.
   
 2. Zamieszczanie ogłoszeń dokonywane jest w oparciu o niniejszy regulamin.
   
 3. Przedsiębiorcy działający w branżach nieruchomości i budownictwa oraz związanych z nimi mogą korzystać z Serwisu plcnib.pl także na odrębnych zasadach określonych w osobnych dokumentach.
   
 4. Ogłoszenia pochodzić mogą od Użytkownika, który samodzielnie ustala jego treść. Treść Ogłoszenia musi być zgodna ze stanem faktycznym. Osobami uprawnionymi do korzystania z Serwisu są osoby pełnoletnie, zaś w przypadku osób niepełnoletnich – mogą one korzystać z niego na podstawie zgody rodziców lub prawnych opiekunów. W przypadku zamieszczania ogłoszeń lub ofert przez Użytkowników Prawnych mogą to w ich imieniu czynić odpowiednio upoważnione osoby.
   
 5. Zamieszczenie Ogłoszenia powinno odzwierciedlać faktyczny zamiar dokonania transakcji lub realizacji usługi, której Ogłoszenie dotyczy.
   
 6. Ogłoszenie będzie emitowane przez ustalony okres.
   
 7. Każdy użytkownik ma obowiązek niezwłocznego usuwania nieaktualnych ogłoszeń.
   
 8. Każdy Użytkownik może zamieścić w serwisie tylko jedno Ogłoszenie dotyczące tej samej nieruchomości, usługi czy produktu.
   
 9. Każde działanie mogące wprowadzać w błąd innych użytkowników serwisu plcnib.pl, oraz ponowne wprowadzanie tych samych ogłoszeń lub ofert w celu zwiększenia ich oglądalności oraz inne działania niezgodne z prawem oraz te które powodują pogorszenie jakości serwisu oraz opinii o nim są zakazane. W powyższych sytuacjach serwis uzyskuje prawo skasowania ogłoszeń, ofert oraz konta takiego użytkownika.
   
 10. Serwis nie pośredniczy w transakcjach handlowych oraz nie pobiera prowizji od skojarzonych stron transakcji.
   
 11. Każdy Użytkownik jest odpowiedzialny za publikowane treści (w tym zdjęcia, filmy itp.) i gwarantuje, że są one zgodne ze stanem rzeczywistym oraz prawem, a także że ich publikacja nie narusza niczyich praw oraz niniejszego Regulaminu.
   
 12. Warunkiem uzyskania dostępu do serwisu plcnib.pl jest skorzystanie z komputera lub innego urządzenia komunikującego się z Internetem i wyposażonego w przeglądarkę internetową.
   
 13. Serwis nie odpowiada za przerwy w dostępie do Serwisu spowodowane awariami łączy telekomunikacyjnych lub serwera na którym się znajduje.
   
 14. W opisach ofert mogą znaleźć się treści reklamowe, m.in. reklamy firm, produktów, stron www lub innych serwisów internetowych ,ale tylko w zakresie na który serwis pozwala.
   
 15. Płockie Centrum Usług (właściciel serwisu) nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez użytkowników serwisu. Działa jedynie jako pośrednik kojarzący obie strony transakcji. Nie może także zapewnić, że każda z zaangażowanych stron działa w dobrej wierze. Nie jest również w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z serwisu. Każdy Użytkownik dokonuje transakcji na własne ryzyko.

II. Założenie i Użytkowanie Konta

 1. Zamieszczenie Ogłoszenia wymaga utworzenia Konta.
   
 2. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zwrotna Serwisu z linkiem do aktywacji konta.
   
 3. Utworzenie konta jest równoznaczne z zawarciem umowy pomiędzy Użytkownikiem a Serwisem w przedmiocie świadczenia usług na warunkach przewidzianych w Regulaminie.
   
 4. W przypadku osób prawnych i jednostek organizacyjnych, utworzyć Konto w ich imieniu oraz dokonywać wszelkich dalszych czynności w ramach Serwisu może jedynie osoba, która jest odpowiednio upoważniona do działania w tym zakresie w imieniu tych podmiotów.
   
 5. Dostęp do Konta Użytkownik uzyskuje po zalogowaniu. Wszelkie czynności związane z zamieszczaniem i edycją ogłoszeń, może dokonywać jedynie zalogowany użytkownik.
   
 6. Zakładając konto w Serwisie użytkownik wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail wiadomości systemowych oraz zawierających ofertę Serwisu wraz z informacjami o promocjach i usługach.
   
 7. Zakładając konto w Serwisie użytkownik może wyrazić zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail także innych informacji handlowych i marketingowych. Po zalogowaniu użytkownik może w każdej chwili cofnąć te zgodę, jak również zdecydować o subskrypcji newslettera, bądź wyrazić a następie cofnąć zgodę na przesyłanie innych wiadomości – zgodnie z bieżącą ofertą serwisu.
   
 8. Użytkownik może usunąć Konto i tym samym rozwiązać umowę z Serwisem poprzez przesłanie swojego oświadczenia w tym zakresie za pomocą poczty elektronicznej na adres: biuro@plcnib.pl.
   
 9. W okresie emisji Ogłoszenia każdy Użytkownik może modyfikować treść swojego Ogłoszenia, usunąć Ogłoszenie a także dokonać wyboru płatnych usług promocji Ogłoszenia bądź opcji przedłużenia czasu emisji Ogłoszenia.

III. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:

 1. Treść ogłoszeń dodanych przez Użytkowników.
   
 2. Zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych.
   
 3. Za to, w jaki sposób, ani do jakich celów dane zamieszczone w Serwisie zostaną wykorzystane. Serwis nie ponosi także odpowiedzialności za nienależyte wykonanie bądź niewykonanie przez Strony umów związanych z Ogłoszeniem.
   
 4. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakość lub legalność oferowanych nieruchomości, prawdziwość i rzetelność informacji podawanych przez Użytkowników, a także zdolność sprzedających oraz kupujących do realizacji transakcji.

IV. Zasady publikacji ogłoszeń i wizytówek firm.

 1. Publikacja ogłoszeń Użytkowników Prywatnych dokonywana jest bezpłatnie po zamieszczeniu ich przez zalogowanych Użytkowników.
   
 2. Publikacja ogłoszeń i wizytówek Użytkowników Prawnych w wersji Podstawowej dokonywana jest bezpłatnie po zamieszczeniu ich w serwisie przez zalogowanych Użytkowników, zaś w wersji Premium i VIP dokonywana jest odpłatnie na podstawie indywidualnie zawieranych umów między Płockim Centrum Usług a Użytkownikiem.
   
 3. Serwis zastrzega sobie prawo do edycji lub kasowania ogłoszeń i wizytówek firm zamieszczonych w innych działach i kategoriach niż wynika to z treści danego ogłoszenia, nazwy danej kategorii czy działu i postanowień niniejszego regulaminu.
   
 4. Każdy użytkownik zobowiązany jest przestrzegać wszystkich punktów niniejszego regulaminu.

V. Postanowienia końcowe:

 1. Każdy Użytkownik akceptując niniejszy regulamin wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).
   
 2. Regulamin może ulec zmianie. O każdorazowej zmianie Regulaminu Serwis poinformuje Użytkowników poprzez zamieszczenie stosownej informacji na swojej stronie. Zmiany wchodzą w życie w terminie wskazanym przez Serwis, nie krótszym jednak, niż 7 dni od zamieszczenia stosownej informacji o zmianie.
   
 3. W sytuacji braku akceptacji nowych postanowień, o których mowa w ustępie poprzednim, Użytkownik ma możliwość odstąpienia od ich akceptacji, co spowoduje wygaśnięcie umowy między serwisem plcnib.pl a Użytkownikiem, co w efekcie doprowadzi do usunięcia Konta Użytkownika z Serwisu.

ADMINISTRATOR SERWISU

Strona główna   |    O nas   |    Regulamin   |    Reklama   |    Kontakt   |    Partnerzy   |    FAQ - Instrukcja   |    Polityka prywatności
© Płockie Centrum Nieruchomości i Budownictwa  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-art

Portal obsługuje eksport ofert z systemu  GALACTICA VIRGO

Liczący przeszło 126 tys. mieszkańców Płock oferuje atrakcyjne cenowo mieszkania i domy w równie atrakcyjnej lokalizacji. Co roku zwiększa się liczba osób, chcących przeprowadzić się w te malownicze rejony. Z myślą o przyszłych i obecnych mieszkańcach tego mazowieckiego miasta, powstała nasza strona. Znajdują się tu informacje dotyczące nieruchomości Płock, jak również artykuły na temat naszego miasta, czy praktyczne porównywarki cen materiałów budowlanych. Każda z osób poszukujących własnego lokum może wyszukać dla siebie dobrze usytuowane i korzystne cenowo nieruchomości. Płock pełen jest lokali, gotowych do zasiedlenia od zaraz. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo pokoju, mieszkania, domu, czy innego obiektu, dzięki naszemu portalowi, proces szukania przebiegnie szybko i bezproblemowo. Wyszukiwarka podpowie Państwu parametry, które należy wskazać, aby usprawnić proces wyszukiwania. Na naszej stronie prezentujemy nieruchomości z Płocka z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z portalem plcnib.pl i zapraszamy do Płocka!