Rynek pierwotny:
Fotowoltaika - Nowatorski pomysł zamiany energii świetlnej na elektryczną
Aranżacje wnętrz - przykłady
Drogowy projekt Via Europe: Istotny dla UE, ważny dla Polski, kluczowy dla Płocka
Mieszkania drogie jak nigdy. Patowynajem rośnie w siłę
Rządowy kredyt na 2 proc. Wcale nie będzie tak różowo?
Ceny mieszkań ostro w górę, a i tak sprzedają się na pniu. Skrajna nadwyżka popytu nad podażą
Rekordowe półrocze dla rynku pierwotnego. Sprzedano najwięcej mieszkań w historii
Dwie średnie pensje pozwalają na zakup dużego M. Popyt na kredyty hipoteczne najwyższy w historii
W czasie pandemii wzrosło ssanie na mieszkanie. Na razie nie ma co liczyć na spadek cen
Mieszkaniowy boom będzie trwał. Roczne wzrosty cen mogą dojść nawet do 10 proc.
Budimex i Aldesa wybudują Via Carpatia za ponad miliard złotych
Czy rynek nieruchomości odczuje skutki pandemii?
Polacy rzucili się na kredyty hipoteczne. W pogoni za mieszkaniem zadłużamy się coraz bardziej
Pozwolenia na budowę, mieszkania oddane do użytku. Oto najnowsze dane GUS o budownictwie
Finansowanie inwestycji energetycznych nie jest proste
Ceny mieszkań rosną zaskakująco szybko. Jak zareagują kupujący?
Strzeż się gwarantowanych 7% z nieruchomości
Oferta
Sprzedam Dom
Cena: 540 000 zł

Cena / m2: 3 121 zł / m2
Powierzchnia: 173 m2
Powierzchnia działki: 3000 m2

Rodzaj oferty: Sprzedam
Nieruchomość: Dom
Rynek: Wtórny
Gmina: Brudzeń Duży
Miejscowość: BRUDZEN MAŁY
Ilość pięter: 2
Ilość pokoi: 5
Stan: Do wykończenia
Forma własności: Odrębna własność

Opis oferty:

Sprzedam praktycznie nowy dom jednorodzinny o powierzchni 152.70 mkw + garaż 21,80 mkw., w miejscowości Brudzeń Mały (19km od Płocka, dobry, szybki dojazd)

Projekt domu: Kalisto. Dom jest nowo-wybudowany, odebrany w 2014 roku.

Jest budynkiem energooszczędnym, ocieplonym o najlepszych właściwościach cieplnych.

Materiał: Suporeks (1,5 pustaka).

2km od szkoły, przedszkola, sklepów (Budzeń Duży).

Dach posiada dachówkę ceramiczną firmy Braas.

Źródłem ogrzewania jest pompa ciepła. Koszt ogrzewania całego domu w sezonie grzewczym to około 1500 złotych.

W cenie wyposażenie łazienki, salonu oraz kuchni: płyta indukcyjna, okap, piekarnik i mikrofala Gorenje, lodówka i zmywarka Bosch, zlew Franke, bateria Tres. Wszystko najwyższej jakości.

Okna 3-szybowe firmy Oknoplast.
Drzwi wejściowe z drzewa egzotycznego, antywłamaniowe.
Ogrzewanie podłogowe w całym domu.
Na środku salonu kominek z dociepleniem pokoi.
Łazienka z deszczownicą ? szybą ze specjalną powłoką.
Podłoga: płytki + panele.
Schody dębowe + poręcz z szyby hartowanej.
2 pokoje z garderobami.
Pralnia.
Duży taras.
Ogrodzenie - siatka panelowa.
Brama wjazdowa.
Dom ocieplony styropianem.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Łącze telefoniczne.

Dom znajduje się 19km od Płocka (bardzo szybki dojazd, brak korków), w pobliżu otuliny Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego. Całkowita wielkość działki ok. 3000 mkw. Działka ogrodzona, obsadzona dookoła tujami. Bardzo miła, spokojna okolica. Mili sąsiedzi. W odległości ok 3 km znajduje się Jezioro Janoszyce.